Glamping z jacuzzi można znaleźć w Bieszczadach, Tatrach, a także w innych regionach Polski. Namioty glampingowe oferowane są dla rodzin z dziećmi, par, a nawet dla seniorów.

Noclegi na luksusowych kempingach cieszą się dużą popularnością. Glamping z jacuzzi i innymi udogodnieniami dostępny jest przez cały rok. W takich obiektach zapewnione jest bowiem ogrzewanie, a nawet kominek, który uprzyjemni wieczór z bliskimi. Gdzie można znaleźć takie komfortowe namioty?

Domy Słońca – idealne miejsce z widokiem na góry – glamp z azjatyckimi jurtami

Jeżeli ktoś nie miał okazji przebywać w Azji Środkowej, to właśnie w tym miejscu, jakie można znaleźć na terenie Kotliny Kłodzkiej, będzie mógł poczuć się tak, jakby tam właśnie był. Właściciele podróżowali po Kirgizji i postanowili, że w jakiś sposób przeniosą tą wspaniałą kulturę właśnie do własnego ogrodu. Teraz każda jurta dostępna jest dla wszystkich osób, dzięki czemu można wypocząć tu w niezwykłych warunkach, ciesząc się pięknymi widokami na góry. Sam wystrój wnętrza wprawić może wszystkie osoby w nie lada zaskoczenie. Obiekty przystosowane są do przyjęcia nie tylko 2 osób. Można śmiało przyjechać tutaj z dziećmi. Ciekawostką jest trzeci namiot do glampingu, który przystosowany został do tego, aby mogli w nim przebywać wszyscy na wspólnych rozmowach i nie tylko. Na terenie obiektu znajduje się balia z gorącą wodą. Do dyspozycji jest także kuchnia oraz łazienka.

Glamping z jacuzzi w Bańce – noclegi dla singli lub par

Tutaj można poczuć się jak w prawdziwej bańce, ponieważ domy mają takie właśnie kształty. Jest to prawdziwy glamp, który został stworzony przez niesamowitych pasjonatów, niedaleko Łodzi. Nie brakuje tu osób, jakie chcą wyrwać się na chwilę ze zgiełku miasta, aby móc spędzić przytulny czas w bliskim kontakcie z naturą. Przed snem, z własnego łóżka, można tutaj obserwować gwiazdy na niebie. Niesamowite doznanie. Miejsce znaleźć można w Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich, gdzie można urządzać piesze wycieczki po okolicy. W ciągu dnia istnieje możliwość zrobienia grilla. Do dyspozycji jest wspólny aneks kuchenny, Wyjątkowe domki mają prywatne łazienki. Niestety nie jest to obiekt całoroczny. Nie można tu także przyjechać ze swoimi pociechami, więc placu zabaw nikt tutaj nie znajdzie.

Glanping nad morzem Herbals&SPA – udogodnienia dla całej rodziny

Wyjątkowe miejsce, jakie pozwala na wypoczynek w klimatycznym miejscu, gdzie powietrze naładowane jest przyjaznym jodem. Obiekt zlokalizowany jest w Mielnie, które jest bardzo znaną miejscowością wśród turystów. Warto porzucić doskonale znane wszystkim noclegi na rzecz obiektu glampingowego, jakie śniadanie dostarcza w wyjątkowych koszach, jakie każdego dnia znaleźć można pod drzwiami. W takich domkach, jakie wyróżniają się ogromnymi oknami, znaleźć można prywatne wanny z hydromasażem. Warto postawić na taki glamping dla siebie, jeżeli ktoś chciałby mieć pod ręką kort do tenisa, boisko, wypożyczalnię sprzętu wodnego. W pobliżu znajdują się trasy rowerowe, które skłaniają do zwiedzania terenu właśnie w ten sposób. Całość przystosowana jest do obsługi rodzin z dziećmi, jakie będą mogły rozpalić tutaj nawet ognisko.

Glamping z jacuzzi – dlaczego warto pojechać na luksusowy camping?

Glamping w Tatrach, w Bieszczadach, na Kaszubach i w innych regionach kraju daje doskonałą okazję do tego, aby bliżej poznać jurty mongolskie, jakie na terenie Polski są czymś naprawdę niezwykłym. Każdy obiekt glampingowy daje możliwość doświadczenia natury w zupełnie inny, lepszy sposób. Na wielu z nich można znaleźć plac zabaw dla dzieci, jakie z wielką przyjemnością będą przebywać na świeżym powietrzu. Glampingi dają doskonałą okazję do tego, aby wyrwać się z wielkiego miasta do miejsc, gdzie wsłuchać się można w szum drzew, śpiew ptaków.

W pełni wyposażone luksusowe obiekty są dobre dla wszystkich. W szczególności dla tych osób, jakie na co dzień nie mają okazji do tego, aby przebywać wśród natury. Jakie na co dzień nie mają tak dużo czasu dla siebie. Do dyspozycji są namioty glampingowe polecane dla 2 osób, ale także dla większych grup.

Do takich miejsc można wybrać się na romantyczny wyjazd ze swoją drugą połówką, ale także z rodziną. Kameralne obiekty są w stanie zapewnić liczne udogodnienia, których wiele osób nawet nie ma na co dzień pod ręką. Do dyspozycji są liczne trasy turystyczne, jakie przebiegają w pobliżu takich ośrodków, a nawet stoki narciarskie. Chyba każdy powinien chociaż raz znaleźć się w tak wyjątkowych miejscach w trakcie długich wakacji lub krótkiego weekendu.