Warto postawić na glamping. Dolny Śląsk oferuje wiele takich miejsc, gdzie można liczyć na luksusowy wypoczynek na łonie natury. Glamping na Dolnym Śląsku jest dobrą formą wypoczynku dla każdej osoby.

Jeżeli ktoś chciałby wiedzieć o czym jest mowa, to należy powiedzieć, że ma się do czynienia z elegancką odmianą klasycznego biwaku. Bliski kontakt z naturą, który nie pozwala na to, aby utracić możliwości korzystania z podstawowych udogodnień. Czas sprawdzić, gdzie można jechać na glamping. Dolny Śląsk oferuje możliwość skorzystania z ośrodków, gdzie można liczyć na wygodę i komfort.

Wypoczynek „pod chmurką”, czyli nocleg na dolnośląskim glampingu

Chcąc znaleźć glampingi na Dolnym Śląsku, warto rozpocząć od miejsca, gdzie znaleźć można jurty, jakie były szyte ręcznie. W całości zostały one przywiezione z Bajkału. Co ciekawe, jurty są całoroczne, więc można na nocleg przyjechać tu nawet w okresie zimowym. Ośrodek znaleźć można koło Kłodzka, w Jaszkowa Dolna 18. Karkonosze znajdują się tutaj tak naprawdę na wyciągnięcie ręki. Wystarczy się rozejrzeć dookoła, aby zauważyć masyw Śnieżnika, jak również Czarną Górę. Na miejscu można skorzystać z balii oraz suchej sauny. Taka miejscówka będzie stanowić nie lada atrakcję dla wszystkich osób, które chcą poczuć wolność i usłyszeć śpiew ptaków.

Glamping Dolny Śląsk – polecane oferty

Glamping to słowo, które powstało z połączenia glamour i camping. Luksus i biwak. I w tym miejscu będzie można tak się właśnie poczuć. Vegan House to miejsce, gdzie można liczyć na niejeden namiot (dokładnie jest ich tu cztery), gdzie można przenocować w luksusowych warunkach. Ten malowniczy obiekt wyróżnia się tym, że na miejscu otrzymuje się tylko posiłki wegańskie. Dzięki temu można być jeszcze bliżej natury. Widok z okna panoramicznego w każdym namiocie będzie zapierać dech w piersiach. Tu można liczyć na bardzo wysoki standard. Relaks w komfortowych namiotach pozwoli naładować baterie na kolejne dni, aby móc z energią podejść do realizowania kolejnych obowiązków. Adres tego ośrodka to Nagodzice 35.

Luksusowe biwakowanie – glamping na Dolnym Śląsku

Sudety i Wrocław to dwa główne punkty, jakie kojarzą się z Dolnym Śląskiem. Zamiast jednak pakować się do miast, gdzie na co dzień ma się do czynienia z wielkomiejskim hałasem, można zdecydować się na miejsce, gdzie słychać szum drzew i śpiew ptaków.

Jednym z takich miejsc jest Impresja Glamping. Wchodząc do tego miejsca, człowiek ma poczucie, że niczym nie będzie musiał się chwilowo przejmować. Ze spokojem będzie można zapomnieć o problemach dnia codziennego. Co ciekawe, tutaj będzie można obejrzeć wideo na świeżym powietrzu. Do dyspozycji jest także leśne SPA, dzięki czemu jeszcze bardziej będzie można obcować z naturą. Właściciele tego miejsca polecają zwiedzanie okolicy na rowerze. Ewentualnie, można usiąść przed namiotami, aby relaksować się ciszą i spokojem, którego tutaj nie brakuje. Obiekt znajduje się w Wolimierzu.

Małe miasto w Boguszynie – komfortowy relaks

Gdzie można jeszcze znaleźć glamping? Dolny Śląsk zaprasza do Boguszyna. To właśnie tutaj można znaleźć Małe Miasto. Na terenie obiektu znajdują się domki campingowe, domki holenderskie, przyczepy. Osoby przebywające na terenie tego obiektu, na co dzień mają do wykorzystania plac zabaw, suszarnię, pralnię, a nawet basen, który jest czynny w okresie wiosenno-letnim. Tutaj można także przyjechać z własnym namiotem, jeżeli tylko ktoś ma na to ochotę. Kemping znajduje się w środku lasu. W miejscu, gdzie można liczyć na cudowne widoki i nikt wzajemnie sobie nie przeszkadza.

Nie tylko glamping Dolny Śląsk – sprawdź inne miejscówki

Wybierając glamping rzadko kto myśli o tym, aby cokolwiek zwiedzać. Jeżeli ktoś jednak będzie miał ochotę coś zobaczyć w trakcie glampingu na Dolnym Śląsku, powinien wiedzieć, że czekają na niego następujące atrakcje: Kłodzko, Jelenia Góra i Zamek Chojnik, Karkonosze, Świdnica, Twierdza Srebrna Góra, Rudy Janowickie i Miedzianka. Warto zapoznać się z całą listą, aby nie stracić możliwości zobaczenia naprawdę pięknych miejsc.

Warto postawić na komfortowy glamping. Dolny Śląsk to jeden z regionów, gdzie udostępnione są domki, namioty i inne miejsca noclegowe, gdzie można liczyć na ogrzewanie i klimatyzację. Pobyt w takim miejscu uświadamia człowiekowi, w jak dużym stresie żyje na co dzień. Będąc tam będzie można podziwiać piękny krajobraz, delektować się chwilą i dostrzec to, co do tej pory nie było tak mocno ważne. Przy najbliższej sposobności można poszukać takiego ośrodka, gdzie można pojechać samodzielnie, ale można zabrać także swoich bliskich na komfortowy wypoczynek.